Користувачам - Фірма ЗІР

Вхід для користувачів
Логин:
Пароль:

забули пароль?
Каталог
М'які контактні лінзи
Johnson&Johnson
Bausch+Lomb
OK Vision
Alcon
Cooper Vision Co.
Засоби догляду за МКЛ
Avizor
Cooper Vision
Bausch+Lomb
Alcon
Piiloset
Аксесуари
Лінзи та догляд
Одноденні МКЛ
Двотижневі МКЛ
Місячні МКЛ
Двомісячні МКЛ
Тримісячні МКЛ
Піврічні МКЛ
Кольорові МКЛ
Торичні МКЛ
Мультифокальні МКЛ
Догляд за МКЛ
Змащуючі краплі
Пошук
     
шукати в знайденому
Інформація
Лікарям офтальмологам
Вправи для поліпшення зору
Користувачам
Партнерам
Окуляри або лінзи
Адреса

Україна, 03049
м.Київ, вул.Фучика,15
тел. +38 044 245-32-89



Контактні лінзи - правильний догляд

01. Ласкаво просимо до свободи контактних лінз
02. Ви та ваші лінзи
03. Користування лінзами - перші кроки до свободи
04. Інструкції з відкривання SofLens Comfort
05. Вставлення лінз
06. Виймання лінз
07. Очищення та дезінфекція ваших лінз
08. Як терти та промивати лінзи
09. Дезінфекція
10. Носіння лінз
11. Проблеми носіння
12. Контактні лінзи - „завжди" та „ніколи"
13. Косметика і контактні лінзи
14. Питання, що їх ставлять найчастіше

 

Ласкаво просимо до свободи контактних лінз
З контактними лінзами Bausch & Lomb ви можете насолоджуватися свободою робити все, що вам заманеться. Відпочиваючи з друзями, займаючись спортом чи гламурно проводячи час на вечірці, ви невдовзі помітите, що завдяки контактним лінзам ваше життя змінилося.
Аби бути впевненим, що контактні лінзи Bausch & Lomb дарують вам максимум свободи, надзвичайно важливо правильно доглядати за ними - досягти цього вам допоможе асортимент простих у користуванні продуктів догляду за лінзами від Bausch & Lomb.
Достатньо лише дотримуватися швидкого й простого режиму, і ви зможете насолоджуватися повною свободою, яку вам пропонують контактні лінзи Bausch & Lomb.

Ви та ваші лінзи
Ретельний догляд за лінзами життєво необхідний для підтримання здоров'я очей.
Щоб отримувати максимум задоволення від контактних лінз, вони завжди мають бути чистими й зручними. Ніколи не носіть лінз довше, ніж рекомендує ваш лікар-офтальмолог. Дотримуючись простих рекомендацій, поданих у цій брошурі, ви зможете насолоджуватися чітким, безпроблемним зором.
Щодня перевіряйте свої очі. Якщо виникло помутніння зору, відчуття дискомфорту в очах чи їх почервоніння, негайно зніміть контактні лінзи й зверніться до лікаря.

Користування лінзами - перші кроки до свободи
Перед початком...
Завжди мийте руки з милом (бажано без запаху) і ретельно витирайте їх чистим рушником, щоб уникнути перенесення бруду чи жирів з ваших пальців на лінзу та в око.

Вставлення та виймання лінз
Інструкції з відкривання SofLens Comfort

1. Дістаньте з упаковки стрічку лінз
УВАГА!
Не розривайте фольгу - це може пошкодити ваші лінзи. Не відривайте фольгу від пластика.
2. Тримайте стрічку так, як показано на фото: фольгою донизу, а пластиковим блістером - догори.
3. Відірвіть пластик від фольги, залишивши прикріпленим один край - так, як показано.
4. Щоб дістати лінзу з блістера, використовуйте подушечку пальця.
5. Діставши лінзу, можна повністю відірвати пластиковий блістер.
Не відривайте зайву фольгу. Залиште фольгову стрічку цілою.
(Відривання фольги може пошкодити лінзи, що залишилися на стрічці, чи ускладнити їх відкривання)

Вставлення лінз
Якщо ви берете лінзи в руки, намагайтеся робити це над плоскою поверхнею. Якщо ви вставляєте їх над раковиною, закрийте її пробкою. Щоб не переплутати праву і ліву лінзи, першою завжди вставляйте та виймайте ту саму лінзу.
Спочатку переконайтеся, що лінза не вивернута - краї лінзи мають підніматися вгору, а не бути вивернутими. Не хвилюйтеся, навіть якщо ви вставили лінзу не тим боком, ви відчуєте незначний дискомфорт, але це не завдасть жодної шкоди. Просто вийміть лінзу, промийте розчином ReNu® і вставте її правильно.

Рекомендований метод
1. Вставити лінзу буде легше, якщо спочатку зволожити її розчином ReNu®.
2. Тепер покладіть середній палець своєї домінуючої руки на центр нижньої повіки, а вказівним пальцем другої руки міцно притримуйте верхню повіку біля основи вій.
3. Продовжуйте дивитися на лінзу й обережно розмістіть її на кольоровій частині ока.
4. Подивіться вниз і обережно відпустіть спочатку нижню повіку, а потім верхню. Продовжуйте дивитися вниз упродовж кількох секунд, щоб лінза правильно розмістилася в оці.

Виймання лінз
1. Перш ніж користуватися лінзами, вимийте і висушіть руки, як було рекомендовано в попередніх розділах.
2. Дивіться вгору й покладіть вказівний палець домінуючої руки на край лінзи, стягуючи її вниз з кольорової частини ока.
3. Не опускаючи погляду донизу, стисніть лінзу між великим і вказівним пальцями. Не користуйтеся нігтями.
4. Тепер вийміть лінзу, тримаючи їі між вказівним і великим пальцями.

Очищення та дезінфекція ваших лінз

Догляд за лінзами ще ніколи не був таким простим
Якщо ви користуєтеся контактними лінзами, що потребують очищення після кожного періоду носіння, слід дотримуватися рекомендованої схеми очищення.
Ви можете використовувати розчин ReNu® на всіх стадіях схеми догляду за лінзами: він очищує, промиває, дезінфікує, зберігає і зволожує ваші лінзи. Крім того, якщо ваш лікар порекомендував вам багатоцільовий розчин ReNu MultiPlus® , ви матимете додаткову перевагу - видалення протеїну.
Закривайте кришку, коли не користуєтеся розчином, і не використовуйте його після закінчення терміну, зазначеного на етикетці. Регулярно чистіть контейнер для лінз розчином ReNu® і давайте йому висохнути. Не промивайте і не чистіть контейнер водопровідною водою. Щомісяця міняйте контейнер, щоб запобігти інфекції.

Як терти та промивати лінзи
За винятком випадку, коли ви носите лінзи SofLens® One Day, більшість професіоналів рекомендує щодня протирати й промивати лінзи, аби бути впевненим, що з них видалено весь бруд і слиз. Спочатку покладіть у долоню одну лінзу. Нанесіть на неї розчин ReNu®. Потріть лінзу вказівним пальцем другої руки протягом 20 секунд.
Вивернувши лінзу, повторіть процедуру. Тепер потрібно промити лінзу, аби змити весь бруд, що відстав від неї. Для цього нанесіть на лінзу більше розчину ReNu®. Тепер лінза готова для дезінфекції.

Дезінфекція
Щоденна дезінфекція лінз захищає ваші очі від інфекцій, що їх можуть спричинити мікроорганізми, які ростуть на ваших контактних лінзах без дезінфекції.
Процес дезінфекції є простим. Ви маєте лише наповнити контейнер розчином ReNu® і покласти очищені лінзи у відповідні відділення. Залиште лінзи в контейнері на ніч. Уранці вони будуть готові до використання - додаткове промивання не потрібне.

Носіння лінз
Ваш лікар-офтальмолог мав сказати вам, як довго ви можете носити лінзи спочатку і як поступово збільшувати час носіння до максимального. Не носіть лінзи довше від максимального рекомендованого часу, навіть якщо вам у них дуже комфортно. Лікар-офтальмолог повинен регулярно оглядати ваші очі.
Щодня перевіряйте свої очі, аби впевнитися, що ваш зір чіткий, вашим очам комфортно, вони мають ясний, здоровий вигляд і не червоні. Якщо це не так, негайно припиніть носити контактні лінзи й зверніться до свого лікаря-офтальмолога.

Проблеми носіння
Якщо ви помітили у себе:
• гостре подразнення ока
• часте кліпання
• надмірне виділення сльози
це може бути ознакою того, що під лінзу потрапила частинка бруду. Негайно зніміть лінзу, очистіть її розчином ReNu® і вставте знову. Якщо подразнення не зникає або ви відчуваєте якісь гострі чи незвичні симптоми, вийміть лінзи і проконсультуйтесь у свого лікаря-офтальмолога.

Розчини ReNu® діють на лінзи з ефектом змазки для забезпечення максимального щоденного комфорту. Однак, через втомлюваність, задимлену атмосферу та комп'ютери ваші очі можуть потребувати додаткового зволоження. V тих випадках, коли вам необхідний додатковий комфорт, спробуйте очні краплі, такі як "Змащуючі та зволожуючі краплі ReNu MultiPlus®" та „Змазка для лінз Sensitive Eyes".
Лише однієї краплі достатньо для зволоження та змазування м'яких контактних лінз. "Змащуючі та зволожуючі краплі ReNu MultiPlus®" містять повідон для комфорту та простого виймання лінз.

Контактні лінзи - „завжди" та „ніколи"
Завжди: Мийте руки щоразу перед користуванням лінзами.
Чітко дотримуйтеся порад та інструкцій свого лікаря-офтальмолога.
Ваші нігті мають бути доглянутими й підрізаними.
Використовуйте свіжий розчин для щоденного зберігання лінз.
Використовуйте контейнер, рекомендований до вашої системи догляду.
Ніколи: Не доливайте розчин у контейнер.
Не промивайте ваших лінз чи контейнер для лінз під водою з крана.
Не давайте своїх контактних лінз іншим людям.
Не торкайтеся кінчиком флакона з розчином ReNu® пальців чи лінз.

Косметика і контактні лінзи
Немає жодної причини, через яку ви не могли б користуватися косметикою і носити контактні лінзи - не забувайте лише дотримуватися цих простих правил, що допоможуть вашим очам бути здоровими й залишатись у безпеці.
• Завжди наносіть косметику після вставлення лінз і знімайте макіяж з обличчя до того, як виймаєте лінзи. Це зменшить кількість косметики, що потрапить на лінзи. Уникайте також контакту лінз із засобами для зняття макіяжу на основі олії.
• Для максимальної безпеки застосовуйте гіпоалергенну чи створену спеціально для тих, хто користується контактними лінзами, продукцію. Це знизить ризик інфікування чи алергічних реакцій.
• Використовуйте, найм'якший олівець для очей, щоб його уламки не потрапили в око й не спричинили подразнення.
• Не користуйтеся водостійкою тушшю та розсипчастою косметикою: вибирайте пресовані тіні.
• Не використовуйте будь-яких аерозольних лаків для волосся, парфумів, засобів після гоління та дезодорантів, якщо ви - у контактних лінзах, або користуйтеся ними, перш ніж вставити лінзи.
• Ніколи не давайте іншим людям своєї косметики чи кісточок-аплікаторів.
• В ідеалі ви повинні міняти всю свою косметику й щіточки кожні три місяці.
• Ніколи не намагайтеся нанести макіяж на очі „на ходу", наприклад - під час руху машини, поїзда, автобуса і т.ін.
• Якщо ваші очі почервоніли, напухли чи ви запідозрили інфікування, одразу змийте косметику, зніміть контактні лінзи та зверніться до свого лікаря-офтальмолога.


Питання, що їх ставлять найчастіше


Як довго я можу користуватися контейнером для лінз?
Ви не повинні використовувати контейнер довше, ніж один місяць, тому що на ньому можуть прорости бактерії. Ми рекомендуємо купувати упаковки, що містять шестимісячний запас лінз та розчину, до кожної пляшечки якого додається новий контейнер для лінз (тільки якщо ви не носите одноразових лінз, як SofLens® One Day чи лінз безперервного носіння - як PureVision®, оскільки немає потреби зберігати ці лінзи). Після використання завжди викидайте старі лінзи та старий контейнер.

Чи можу я носити контактні лінзи, якщо я ще росту?
У більшості підлітків очі достатньо розвинуті для носіння контактних лінз. Ваш лікар-офтальмолог може підтвердити це, оглянувши ваші очі. Те, що очі людини з часом трохи змінюються, не є рідкістю, і якщо це сталося, можна підібрати контактні лінзи, що точно відповідатимуть новим параметрам.

Чи можу я продовжувати наносити макіяж, якщо я - у контактних лінзах?
Так, можете - лише дотримуйтеся простих правил: вставляйте лінзи до того, як наносите макіяж, і очищуйте обличчя від макіяжу до того, як виймаєте лінзи. По детальнішу інформацію зверніться до нашого розділу з косметики та контактних лінз.

Чи можна плавати в контактних лінзах?
Ні. Ви ризикуєте загубити лінзи, а хлорка в басейні може спричинити подразнення очей. Існує також підвищений ризик інфікування. Деякі люди рекомендують користуватися окулярами для плавання, але щодо цього ви маєте проконсультуватись у свого лікаря-офтальмолога.

Чи безпечно спати в лінзах?
Безпечними для спання - є лише лінзи безперервного носіння - такі як PureVision®, тому що вони спеціально розроблені для того, щоб пропускати кисень до очей. Спати в інших контактних лінзах не рекомендуємо, адже під час сну ваші очі мають „дихати", щоб кисень досягав рогівки.

Чи можна загубити лінзу в оці?
Не хвилюйтеся - лінзи не можуть потрапити за око. Якщо вони сповзли, попросіть іншу людину подивитися у ваше око й „направляти" ваші рухи, поки ви не повернете лінзи на місце. Але вашим очам це не зашкодить.

2006 Bausch & Lomb Incorporated

Версія для друку Версія для друку






Новини

Підписатися на новині:



Реклама

з 01.02.2022
по 30.06.2022

Реклама

з 01.02.2022
по 28.02.2022

Реклама



Реклама





UA 2008-2015 Copyright © Фірма ЗІР -Електронний каталог-. All rights reserved.